Pro League (Belgia) · niedziela, 08.11.2026 · 18:30
Union SG – Genk: typ, prognoza i kursy
Strony drużyn: Union SG · Genk
Kursy z: ni 08.11. · 16:29 · Kurs może się zmienić do pierwszego gwizdka · 18+ · to nie jest rekomendacja zakładu
Termin meczu Union – Genk: niedziela (8 listopada, godz. 18:30).
Przed meczem: Union na kursie do europejskich pucharów, Genk celuje w europejskie puchary
Po 10 kolejkach Union zajmuje 3. miejsce z dorobkiem 26 pkt. Genk ma 15 pkt i jest na 7. pozycji. Bilans bramek: Union 29:7, Genk 18:14. Union broni obecnie miejsca w Lidze Mistrzów z przewagą 11 punktów. Genk ma tylko punkt straty do miejsca w Lidze Mistrzów.
Forma – Union: Atut własnego boiska
Ostatnie wygrane u siebie: Cercle Brugge (5:2) i Lommel (5:0). Tylko remis: OH Leuven (1:1). Union w ostatnich 5 meczach u siebie: 3 zwycięstwa, średnio 2,8 gola strzelonego i 0,6 straconego na mecz.
Forma – Genk: Bez zwycięstwa na wyjazdach
Ostatnie wyniki na wyjeździe – Genk: 0:1 (Mechelen), 0:3 (Brugge) i 0:0 (Anderlecht). Bilans ostatnich 5 meczów wyjazdowych: brak zwycięstw, 2 remisy, 3 porażki, bramki 5:10. Genk – gole tylko w 2 z 5 meczów.
Union u siebie, ostatnie 5 (stare → nowe)
Genk na wyjeździe, ostatnie 5 (stare → nowe)
Bezpośrednie mecze: Wyrównany bilans
Bilans ostatnich 2 spotkań: Union – 2 zwycięstwa, Genk – zwycięstwa: brak zwycięstw, do tego 0 remisów. Średnio padało 3,0 gola na mecz. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 2:1 (Union – Genk, 07.03.2026).
- 07.03.2026 Union SG – Genk 2:1
- 21.09.2025 Genk – Union SG 1:2
Kontuzje i zawieszenia
Union – nieobecni: Kevin Mac Allister (uraz więzadła krzyżowego), Mateo Biondić (uraz stawu skokowego), Ondrej Kricfalusi (stłuczenie), Rob Schoofs (stłuczenie), Ilan Hurtevent (stłuczenie).
Genk – nieobecni: Ken Nkuba (uraz kolana), Kenan Haroun (uraz więzadła krzyżowego).
Absencje ogłoszone w dniu meczu mogą jeszcze nie być tu uwzględnione.
Kto strzeli?
Najlepsi strzelcy, kursy i forma napastników – Pro League (Belgia): Typy na strzelców Pro League (Belgia).
Tabela: Pro League (Belgia)
| Poz. | Drużyna | M | Bramki | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge | 10 | 26:8 | 27 |
| 2 | Charleroi | 11 | 26:13 | 27 |
| 3 | Union SG | 10 | 29:7 | 26 |
| 4 | Gent | 10 | 19:6 | 25 |
| 5 | Anderlecht | 10 | 13:11 | 19 |
| 6 | Lommel | 11 | 15:13 | 16 |
| 7 | Genk | 10 | 18:14 | 15 |
| 8 | Standard Lüttich | 11 | 18:16 | 15 |
| 9 | Westerlo | 11 | 26:30 | 14 |
Kursy: Union – Genk
Bukmacherzy widzą wyraźnego faworyta w gospodarzach (Union). Kurs na ich wygraną to tylko 1,52, na remis 4,30, a na wygraną gości (Genk) 5,50. Kurs na powyżej 2,5 gola: 1,55.
Kursy z: ni 08.11. · 16:29
| Zakład | Kurs | wg kursu | nasza ocena |
|---|---|---|---|
| Union wygra | 1,52 | 61% | 64% |
| Remis | 4,30 | 22% | 20% |
| Genk wygra | 5,50 | 17% | 16% |
| Podwójna szansa 1X | 1,09 | 83% | 84% |
| Podwójna szansa X2 | 2,45 | 39% | 36% |
| Powyżej 1,5 gola | 1,14 | 81% | 82% |
| Powyżej 2,5 gola | 1,55 | 61% | 62% |
| Poniżej 2,5 gola | 2,40 | 39% | 38% |
| Powyżej 3,5 gola | 2,30 | 40% | 40% |
| Poniżej 3,5 gola | 1,55 | 60% | 60% |
„wg kursu”: prawdopodobieństwo zawarte w kursie (bez marży bukmachera). „nasza ocena”: kurs i nasz model statystyczny razem.
Typ i prognoza: Union – Genk
W skrócie: Nasz typ: Wygrana gospodarzy po kursie 1,55. Spodziewamy się wyniku 2:0. Szanse oceniamy na ok. 63%, a kurs zakłada tylko 60%. Właśnie w tym tkwi wartość zakładu.
Za
- Union – wygrane w 3 z 5 ostatnich meczów u siebie.
- Genk – porażki w 3 z 5 ostatnich meczów wyjazdowych.
- 4 miejsca różnicy w tabeli.
- Bilans zwycięstw w bezpośrednich meczach 2:0 na korzyść: Union.
Przeciw
- Remis nie wystarczy, by ten typ wszedł.
- Union nie może skorzystać z 5 zawodników.
Typ: Wygrana gospodarzy · kurs 1,55 · prognoza 2:0 · ryzyko średnie
Najczęstsze pytania: Union – Genk
Kiedy mecz Union – Genk?
Początek: niedziela, 08.11.2026, godz. 18:30 (Pro League (Belgia)).
Kto jest faworytem meczu Union – Genk?
Union to wyraźny faworyt: wygrana gospodarzy po kursie 1,52, wygrana gości (Genk) 5,50.
Jaki jest typ na mecz Union – Genk?
Nasz typ: Wygrana gospodarzy po kursie 1,55. Spodziewamy się wyniku 2:0. Ryzyko: średnie.
Jak kończyły się ostatnie mecze Union – Genk?
Bilans ostatnich 2 spotkań: Union – 2 zwycięstwa, Genk – zwycięstwa: brak zwycięstw, do tego 0 remisów. Średnio padało 3,0 gola na mecz. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 2:1 (Union – Genk, 07.03.2026).
Wszystkie typy z dnia 8 listopada 2026 · Typy na dziś · Wszystkie typy: Pro League (Belgia) · Kursy na dziś · Instagram