LaLiga2 doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de LaLiga2 in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Gallego E. (Tenerife) met 8 doelpunten.
Komende wedstrijden
Voor de komende wedstrijden in de LaLiga2 zijn nog geen odds voor doelpuntenmakers beschikbaar. Ze verschijnen meestal een tot twee dagen voor de speelronde. Naar de LaLiga2 voorspellingen en odds.
Topscorerslijst LaLiga2 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gallego E. Tenerife | 8 | 2 | 11 | 826 | 0,87 |
| 2 | de la Fuente M. Almeria | 7 | – | 12 | 933 | 0,68 |
| 2 | Fuentes A. Mallorca | 7 | – | 12 | 1011 | 0,62 |
| 2 | Marin A. Celta Vigo B | 7 | 1 | 12 | 859 | 0,73 |
| 5 | Suero I. Castellon | 6 | – | 10 | 686 | 0,79 |
| 6 | Asprilla Y. Girona | 5 | – | 10 | 526 | 0,86 |
| 6 | Arnuncio A. Valladolid | 5 | – | 8 | 540 | 0,83 |
| 6 | Cano J. Andorra | 5 | – | 9 | 594 | 0,76 |
| 6 | Dominguez C. Oviedo | 5 | – | 9 | 810 | 0,56 |
| 6 | Vanat V. Girona | 5 | 1 | 8 | 552 | 0,82 |
| 6 | Cordero A. Cadiz CF | 5 | 1 | 12 | 843 | 0,53 |
| 12 | Pascual J. Granada CF | 4 | – | 11 | 508 | 0,71 |
| 12 | Camara O. Castellon | 4 | – | 7 | 609 | 0,59 |
| 12 | Escobar J. Ceuta | 4 | – | 12 | 622 | 0,58 |
| 12 | Garcia E. Cordoba | 4 | – | 11 | 770 | 0,47 |
| 12 | Percan Cordoba | 4 | – | 12 | 778 | 0,46 |
| 12 | Hernandez C. Ceuta | 4 | – | 12 | 1010 | 0,36 |
| 12 | Gil I. Eibar | 4 | 1 | 11 | 601 | 0,60 |
| 12 | Jese Las Palmas | 4 | 1 | 10 | 692 | 0,52 |
| 20 | Casas A. geblesseerd Gijon | 3 | – | 5 | 183 | – |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 132 van 136 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de LaLiga2 bovenaan:
- Gallego E. Tenerife · 0,87 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 826 min.)
- Asprilla Y. Girona · 0,86 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 526 min.)
- Arnuncio A. Valladolid · 0,83 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 540 min.)
- Vanat V. Girona · 0,82 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 552 min.)
- Suero I. Castellon · 0,79 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 686 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers LaLiga2
Wie voert de topscorerslijst van de LaLiga2 aan?
Gallego E. (Tenerife) met 8 doelpunten in 11 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de LaLiga2 de meeste strafschopgoals?
Sanchez C. met 3 benutte strafschoppen.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagLaLiga2 voorspellingen & odds