NL

Doelpuntenmakers vandaag: wie scoort?

De drie waarschijnlijkste doelpuntenmakers per wedstrijd volgens de odds, met de marge eruit gerekend en de seizoensvorm van elke speler. Plus onze eigen statistische schatting. 15 wedstrijden vandaag.

Zo lees je de tabel

Odd is de Tipico-odd dat de speler in de reguliere speeltijd minstens één keer scoort (eigen doelpunten tellen niet). Kans is de waarschijnlijkheid die in de odd zit nadat we de bookmakersmarge eruit hebben gerekend. Statistiek is onze eigen schatting op basis van seizoensdoelpunten per 90 minuten, de recent gespeelde minuten en de verwachte doelpunten van het team in deze wedstrijd. „Onze kijk ↑” betekent: de statistiek ligt duidelijk boven de odd. Dat is een aanwijzing, geen garantie, want odds bevatten vaak informatie over opstelling en rol die een seizoensstatistiek niet kent.

Vandaag, zondag 8 november 2026

Bundesliga

19:30 TSG Hoffenheim – FC Schalke 04Verwachte doelpunten 2,2 : 1,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Fisnik Asllani
TSG Hoffenheim
0 doelpunten in 6 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
2,1034 %27 %
Andrej Kramaric
TSG Hoffenheim
1 doelpunt in 8 wedstrijden · 1 pen. · laatste 5: 1
2,1034 %–
Edin Dzeko
FC Schalke 04
0 doelpunten in 6 wedstrijden · laatste 5: 0
3,0023 %–

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Adam Hlozek

LaLiga

18:30 Celta Vigo – LevanteVerwachte doelpunten 1,8 : 1,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Ferran Jutgla
Celta Vigo
2 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,28 per 90 min. · laatste 5: 1
2,7026 %28 %
Pablo Duran
Celta Vigo
2 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,43 per 90 min. · laatste 5: 2
3,2021 %27 %
Karl Etta Eyong
Levante
1 doelpunt in 6 wedstrijden · laatste 5: 1
3,5020 %–
18:30 Villarreal – GetafeVerwachte doelpunten 2,0 : 0,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Georges Mikautadze
Villarreal
3 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,47 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,1034 %31 %
Nicolas Pepe
Villarreal
2 doelpunten in 7 wedstrijden · 0,36 per 90 min. · laatste 5: 1
2,6027 %29 %
Alberto Moleiro
Villarreal
2 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,27 per 90 min. · laatste 5: 1
3,2021 %23 %
Buiten de top 3 ziet onze statistiek:
Pape Gueye onze kijk ↑
Villarreal
3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,37 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
5,5012 %22 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Martin Satriano

21:00 Atlético Madrid – BarcelonaVerwachte doelpunten 1,6 : 2,2
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Raphinha
Barcelona
15 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,87 per 90 min. · 3 pen. · laatste 5: 9
1,9038 %43 %
Lamine Yamal
Barcelona
10 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,99 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 3
2,1034 %36 %
Julian Alvarez
Atlético Madrid
1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,28 per 90 min. · laatste 5: 1
2,8025 %21 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Pablo Barrios

Serie A

18:00 Inter Milan – ComoVerwachte doelpunten 1,8 : 1,5
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Marcus Thuram
Inter Milan
5 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,71 per 90 min. · laatste 5: 3
2,1034 %35 %
Pio Esposito
Inter Milan
geen seizoensgegevens
2,3031 %–
Nico Paz
Como
3 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,37 per 90 min. · laatste 5: 2
3,5020 %21 %
20:45 Fiorentina – JuventusVerwachte doelpunten 1,2 : 1,6
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Nick Woltemade
Juventus
0 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
2,9024 %18 %
Randal Kolo Muani
Juventus
1 doelpunt in 10 wedstrijden · 0,11 per 90 min. · laatste 5: 1
3,0023 %17 %
Mateo Pellegrino
Fiorentina
3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,38 per 90 min. · laatste 5: 1
3,0023 %22 %

Ligue 1

20:45 Lens – MarseilleVerwachte doelpunten 1,6 : 1,4
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Thorgan Hazard
Lens
1 doelpunt in 7 wedstrijden · laatste 5: 1
2,7026 %–
Florian Thauvin
Lens
4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,46 per 90 min. · 3 pen. · laatste 5: 1
2,9024 %28 %
Amine Gouiri
Marseille
6 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,70 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,9024 %28 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Amine Harit

Eredivisie

20:00 Utrecht – NijmegenVerwachte doelpunten 1,8 : 1,6
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Artem Stepanov
Utrecht
5 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,91 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,4029 %32 %
Bryan Linssen
Nijmegen
1 doelpunt in 10 wedstrijden · 0,12 per 90 min. · laatste 5: 0
3,0023 %18 %
Dani de Wit
Utrecht
2 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,19 per 90 min. · laatste 5: 0
3,0023 %20 %

Niet meegenomen (afwezig of twijfelachtig): Marius Broholm

Primeira Liga

19:00 Vitória Guimarães – PortoVerwachte doelpunten 0,8 : 2,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Samu Aghehowa
Porto
0 doelpunten in 4 wedstrijden · laatste 4: 0
2,3031 %–
Borja Sainz
Porto
5 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,24 per 90 min. · laatste 5: 3
2,7026 %29 %
Pepe
Porto
0 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,00 per 90 min. · laatste 5: 0
3,2021 %12 %
21:30 Estrela Amadora – BenficaVerwachte doelpunten 0,8 : 2,9
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Vangelis Pavlidis
Benfica
10 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,11 per 90 min. · 3 pen. · laatste 5: 4
1,5051 %59 %
Gianluca Prestianni
Benfica
6 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,64 per 90 min. · laatste 5: 2
2,1034 %41 %
Dodi Lukebakio
Benfica
0 doelpunten in 9 wedstrijden · laatste 5: 0
2,3031 %–
21:30 Rio Ave – BragaVerwachte doelpunten 0,9 : 2,1
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Fran Navarro
Braga
1 doelpunt in 8 wedstrijden · 0,27 per 90 min. · laatste 5: 0
2,3031 %28 %
Ricardo Horta
Braga
1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,17 per 90 min. · laatste 5: 1
2,5028 %28 %
Gabri Martinez
Braga
1 doelpunt in 7 wedstrijden · 0,23 per 90 min. · laatste 5: 0
3,2021 %22 %

Süper Lig

19:00 Beşiktaş – GençlerbirliğiVerwachte doelpunten 3,0 : 0,7
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Dusan Vlahovic
Beşiktaş
7 doelpunten in 8 wedstrijden · 0,99 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 3
1,5549 %62 %
Leandro Trossard
Beşiktaş
2 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,24 per 90 min. · laatste 5: 2
2,3031 %30 %
Vaclav Cerny
Beşiktaş
2 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,28 per 90 min. · laatste 5: 0
2,6027 %25 %

Jupiler Pro League

18:30 Union SG – GenkVerwachte doelpunten 2,1 : 1,0
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Raul Florucz
Union SG
5 doelpunten in 10 wedstrijden · 1,06 per 90 min. · laatste 5: 3
2,3031 %30 %
Kevin Rodriguez
Union SG
1 doelpunt in 4 wedstrijden · laatste 4: 1
2,4029 %–
Relebohile Mofokeng
Union SG
4 doelpunten in 9 wedstrijden · 0,74 per 90 min. · laatste 5: 2
2,9024 %28 %
19:15 Sint-Truiden – Zulte WaregemVerwachte doelpunten 2,0 : 1,2
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Frederic Soelle Soelle
Sint-Truiden
1 doelpunt in 5 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · laatste 5: 1
2,4029 %27 %
Ilias Sebaoui
Sint-Truiden
3 doelpunten in 10 wedstrijden · 0,31 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 2
2,9024 %25 %
Nathanaël Mbuku
Sint-Truiden
1 doelpunt in 6 wedstrijden · 0,32 per 90 min. · laatste 5: 1
3,2021 %20 %

3. Liga

19:30 Würzburger Kickers – TSG 1899 Hoffenheim IIVerwachte doelpunten 1,5 : 1,8
Speler · seizoenOddKansStatistiek
Yasin Zor onze kijk ↑
TSG 1899 Hoffenheim II
8 doelpunten in 11 wedstrijden · 0,78 per 90 min. · 1 pen. · laatste 5: 3
2,4029 %44 %
Tarsis Bonga onze kijk ↑
Würzburger Kickers
7 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,59 per 90 min. · 2 pen. · laatste 5: 3
2,7026 %36 %
Jakov Dedic
TSG 1899 Hoffenheim II
3 doelpunten in 12 wedstrijden · 0,39 per 90 min. · laatste 5: 1
2,8025 %22 %

Topscorerslijsten per competitie

Bundesliga2. Bundesliga3. LigaOostenrijkse BundesligaJupiler Pro LeagueChampionshipEkstraklasaEredivisieFrauen-BundesligaGriekse Super LeagueLaLigaLaLiga2Liga ILiga MXLigue 1Ligue 2Premier LeaguePrimeira LigaSaudi Pro LeagueScottish PremiershipSerie ASerie BBraziliaanse Série BSuperligaenZwitserse Super LeagueSüper Lig

Zo rekenen we

Een odd voor een doelpuntenmaker bevat altijd een opslag van de aanbieder, bij spelersweddenschappen meestal veel meer dan bij de 1X2-weddenschap. We rekenen de ja-odds van een team om naar verwachte doelpunten en vergelijken die met het totaal aantal doelpunten dat de markt het team toedicht (uit over/under 2,5 en de weddenschap op het eerste doelpunt). Het overschot is de marge. Voor de seizoensvorm tellen alleen competitiewedstrijden met bekende opstelling. Spelers die volgens de actuele absentielijst geblesseerd, geschorst of twijfelachtig zijn, noemen we niet als voorspelling.

Veelgestelde vragen over weddenschappen op doelpuntenmakers

Wat betekent „doelpuntenmaker op elk moment”?

De weddenschap wint als de speler in de reguliere speeltijd inclusief blessuretijd minstens één keer scoort. Eigen doelpunten tellen niet, verlengingen en strafschoppenseries doorgaans ook niet.

Wat gebeurt er als mijn speler niet speelt?

Bij de meeste aanbieders wordt de weddenschap geannuleerd als de speler helemaal niet speelt. Valt hij maar kort in, dan blijft de weddenschap staan. Doorslaggevend zijn de regels van de betreffende aanbieder.

Hoe betrouwbaar zijn voorspellingen voor doelpuntenmakers?

Zelfs de beste spits van een competitie scoort maar ongeveer in elke tweede wedstrijd. Een kans van 40 tot 50 procent is bij doelpuntenmakers al erg hoog. Verlies is daarom normaal, ook bij goede voorspellingen.

Waarom rekenen jullie de marge eruit?

De odd alleen overschat de kans, omdat de aanbieder een opslag inbouwt. Pas zonder marge kun je de odd vergelijken met de eigen statistiek.

Waar komen de gegevens vandaan?

Odds van Tipico (laatste update vóór het bouwen van de pagina), doelpunten en speelminuten uit de wedstrijdverslagen van het lopende competitieseizoen, absenties uit onze dagelijks bijgewerkte blessurelijst.

18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org

Odds per: 08.11.2026, 16:32 uur