Ligue 1 doelpuntenmakers: topscorers & voorspellingen
De topscorers van de Ligue 1 in het lopende seizoen met doelpunten per 90 minuten en strafschopgoals, plus de waarschijnlijkste doelpuntenmakers van de komende wedstrijden. Bovenaan staat Sinayoko L. (Paris FC) met 8 doelpunten.
Komende wedstrijden
Voor de komende wedstrijden in de Ligue 1 zijn nog geen odds voor doelpuntenmakers beschikbaar. Ze verschijnen meestal een tot twee dagen voor de speelronde. Naar de Ligue 1 voorspellingen en odds.
Topscorerslijst Ligue 1 2026/27
| # | Speler | Doelpunten | Pen. | Wedstrijden | Min. | per 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sinayoko L. Paris FC | 8 | 3 | 9 | 782 | 0,92 |
| 2 | Archer C. Auxerre | 7 | – | 8 | 712 | 0,88 |
| 2 | Lepaul E. geblesseerd Rennes | 7 | 4 | 7 | 543 | 1,16 |
| 4 | Gouiri A. Marseille | 6 | 1 | 9 | 766 | 0,70 |
| 4 | Wahi E. Nice | 6 | 2 | 9 | 689 | 0,78 |
| 6 | Tengstedt C. Toulouse | 5 | 2 | 7 | 495 | 0,91 |
| 7 | Szymanski S. Rennes | 4 | – | 7 | 485 | 0,74 |
| 7 | Brunner P. Monaco | 4 | – | 7 | 529 | 0,68 |
| 7 | Nuamah E. geblesseerd Lyon | 4 | – | 7 | 543 | 0,66 |
| 7 | Torres F. Paris Saint-Germain | 4 | – | 9 | 586 | 0,61 |
| 7 | Yassine G. Strasbourg | 4 | – | 9 | 772 | 0,47 |
| 7 | Ajorque L. Brest | 4 | – | 10 | 888 | 0,41 |
| 7 | Dia B. Rennes | 4 | 1 | 7 | 230 | – |
| 7 | Maja J. Le Havre | 4 | 1 | 9 | 520 | 0,69 |
| 7 | Mafouta L. Le Mans | 4 | 1 | 9 | 779 | 0,46 |
| 7 | Doumbia K. Brest | 4 | 1 | 10 | 814 | 0,44 |
| 7 | Thauvin F. Lens | 4 | 3 | 9 | 787 | 0,46 |
| 18 | Ueda A. geblesseerd Lille | 3 | – | 5 | 317 | 0,85 |
| 18 | Bourabaa A. geblesseerd Le Mans | 3 | – | 5 | 398 | 0,68 |
| 18 | Marquinhos geblesseerd Paris Saint-Germain | 3 | – | 5 | 450 | 0,60 |
Alleen competitiewedstrijden van het lopende seizoen, zonder beker en Europese wedstrijden. Bij gelijke stand beslissen minder strafschopgoals, daarna minder minuten. Verwerkt zijn 83 van 84 gespeelde competitiewedstrijden; doelpunten uit de ontbrekende wedstrijden ontbreken hier.
Wie scoort het vaakst per minuut?
De topscorerslijst bevoordeelt vaste basisspelers. Per 90 minuten gerekend (minstens 450 minuten, 3 doelpunten) staan in de Ligue 1 bovenaan:
- Lepaul E. Rennes · 1,16 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 543 min.)
- Sinayoko L. Paris FC · 0,92 doelpunten per 90 min. (8 doelpunten in 782 min.)
- Tengstedt C. Toulouse · 0,91 doelpunten per 90 min. (5 doelpunten in 495 min.)
- Archer C. Auxerre · 0,88 doelpunten per 90 min. (7 doelpunten in 712 min.)
- Wahi E. Nice · 0,78 doelpunten per 90 min. (6 doelpunten in 689 min.)
Veelgestelde vragen: doelpuntenmakers Ligue 1
Wie voert de topscorerslijst van de Ligue 1 aan?
Sinayoko L. (Paris FC) met 8 doelpunten in 9 competitiewedstrijden (stand 8 november 2026).
Wie heeft in de Ligue 1 de meeste strafschopgoals?
Lepaul E. met 4 benutte strafschoppen.
Tellen eigen doelpunten en strafschoppen mee voor doelpuntenmakers?
Eigen doelpunten tellen nooit voor een speler. Strafschopgoals tellen als elk ander doelpunt, daarom hebben strafschopnemers een voordeel. Doelpunten in een strafschoppenserie tellen niet.
18+ · Geen wedadvies: weddenschappen op doelpuntenmakers hebben hoge odds omdat ze meestal verloren gaan. Odds van de laatste update; ze veranderen tot de aftrap, opstellingen zijn pas kort vooraf bekend. Gokken kan verslavend zijn · Hulp: gamblingtherapy.org
Alle doelpuntenmakers-voorspellingen van vandaagLigue 1 voorspellingen & odds