Super League (Szwajcaria) – strzelcy: klasyfikacja i typy
Najlepsi strzelcy – Super League (Szwajcaria) w bieżącym sezonie, z golami na 90 minut i z karnych, a także najbardziej prawdopodobni strzelcy najbliższych meczów. Prowadzi Essende S. (Young Boys), gole: 14.
Najbliższe mecze
Na najbliższe mecze – Super League (Szwajcaria) nie ma jeszcze kursów na strzelców. Pojawiają się zwykle dzień–dwa przed kolejką. Do typów i kursów – Super League (Szwajcaria).
Klasyfikacja strzelców Super League (Szwajcaria) 2026/27
| # | Zawodnik | Gole | Karne | Mecze | Min. | na 90 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Essende S. Young Boys | 14 | 2 | 12 | 1053 | 1,20 |
| 2 | Monsberger M. Vaduz | 6 | – | 12 | 1003 | 0,54 |
| 2 | Emmanuel U. Zürich | 6 | – | 12 | 1010 | 0,53 |
| 2 | Boteli W. Sion | 6 | 1 | 12 | 772 | 0,70 |
| 2 | Celar Z. Basel | 6 | 3 | 12 | 1011 | 0,53 |
| 2 | Keny P. P. Zürich | 6 | 4 | 12 | 979 | 0,55 |
| 7 | Moncada D. Lugano | 5 | – | 11 | 586 | 0,77 |
| 7 | Fassnacht C. Young Boys | 5 | – | 10 | 642 | 0,70 |
| 7 | Labeau B. Thun | 5 | – | 11 | 774 | 0,58 |
| 7 | Dos Santos D. Lugano | 5 | – | 12 | 788 | 0,57 |
| 7 | Cabrera J. Vaduz | 5 | – | 12 | 905 | 0,50 |
| 7 | Dalipi L. Vaduz | 5 | – | 12 | 1074 | 0,42 |
| 7 | Mutandwa K. kontuzjowany Servette | 5 | 2 | 8 | 539 | 0,83 |
| 14 | Cimignani Y. Lugano | 4 | – | 12 | 953 | 0,38 |
| 14 | Sanches A. Young Boys | 4 | – | 12 | 1009 | 0,36 |
| 14 | Mikolajewski D. Luzern | 4 | 1 | 10 | 758 | 0,47 |
| 14 | Gortler L. St. Gallen | 4 | 3 | 9 | 752 | 0,48 |
| 18 | Ajeti Al. Lugano | 3 | – | 8 | 232 | – |
| 18 | Lukembila J. Sion | 3 | – | 12 | 372 | 0,73 |
| 18 | Nivokazi R. Sion | 3 | – | 12 | 373 | 0,72 |
Tylko mecze ligowe bieżącego sezonu, bez pucharów krajowych i europejskich. Przy równej liczbie goli decyduje mniej goli z karnych, potem mniej minut. Uwzględniono 72 z 78 rozegranych meczów ligowych; gole z brakujących meczów nie są tu ujęte.
Kto strzela najczęściej w przeliczeniu na minutę?
Klasyfikacja strzelców faworyzuje podstawowych zawodników. W przeliczeniu na 90 minut (co najmniej 450 minut, 3 gole) w lidze Super League (Szwajcaria) prowadzą:
- Essende S. Young Boys · 1,20 gola na 90 min (gole: 14 w 1053 min)
- Mutandwa K. Servette · 0,83 gola na 90 min (gole: 5 w 539 min)
- Moncada D. Lugano · 0,77 gola na 90 min (gole: 5 w 586 min)
- Fassnacht C. Young Boys · 0,70 gola na 90 min (gole: 5 w 642 min)
- Boteli W. Sion · 0,70 gola na 90 min (gole: 6 w 772 min)
Częste pytania: strzelcy – Super League (Szwajcaria)
Kto prowadzi w klasyfikacji strzelców – Super League (Szwajcaria)?
Essende S. (Young Boys), liczba goli: 14 w 12 meczach ligowych (stan na 8 listopada 2026).
Kto ma najwięcej goli z karnych – Super League (Szwajcaria)?
Keny P. P. – wykorzystane karne: 4.
Czy gole samobójcze i karne liczą się w zakładach na strzelców?
Gole samobójcze nigdy nie liczą się zawodnikowi. Gole z karnych liczą się jak każdy inny gol, dlatego egzekutorzy karnych mają przewagę. Gole w serii rzutów karnych się nie liczą.
18+ · To nie jest rekomendacja zakładu: zakłady na strzelców mają wysokie kursy, bo zwykle przegrywają. Kursy z ostatniego pobrania, zmieniają się do pierwszego gwizdka, a składy znane są dopiero tuż przed meczem. Hazard może uzależniać · Pomoc: gamblingtherapy.org
Wszystkie typy na strzelców dziśSuper League (Szwajcaria): typy i kursy